1365,90 

DOPRAVA ZDARMA

Protherm PANTHER Condens 20/26 KKV + MiSet

Kondenzačný kotol Protherm PANTHER Condens 20/26 KKV s prietokový ohrevom vody a Protherm MiSet izbový regulátor. Odvod spalín Turbo. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 2,9-19,7 kW.

ks
Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Odvod spalín

Šírka

Výška

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Protherm Panther Condens KKV a Protherm MiSet izbový regulátor sú závesné kondenzačné plynové kotly, na vykurovanie a s prípravou teplej vody prietokovým spôsobom, s možnosťou riadenia kotla podľa vonkajšej teploty.

Programovateľný priestorový izbový regulátor s drôtovým pripojením Protherm MiSet. Moderný izbový regulátor MiSet dokáže spoľahlivo ovládať želanú teplotu vášho domova len niekoľkými dotykmi. Práca s regulátorom je intuitívnejšia ako kedy predtým vďaka novému dotykovému displeju a prehľadnej štruktúre menu. Vysvetlenie všetkých ovládacích prvkov regulátora vám pomôže pochopiť relevantné funkcie a pomocou asistenta časových programov si nastavíte svoje subjektívne pohodlie. Pre váš vykurovací systém regulátor umožňuje nastaviť až 12 časových intervalov s rôznou teplotou za deň. V kombinácii s najnovšími kotlami poskytujú denné, týždenné, mesačné a ročné prehľady, ktoré umožňujú precízne monitorovanie vašej spotreby energií a pomáhajú vám analyzovať vaše individuálne správanie v oblasti vykurovania a prípravy teplej vody a tým optimalizovať úsporu energií.

Je vhodný pre vykurovanie vašej domácnosti a môže byť účinne ovládaný ekvitermným regulátorom. Nie je len ekonomicky úsporný, ale vyžaduje tiež iba minimum priestoru, napríklad mu postačí malý kút v kúpeľni, kuchyni alebo technickej miestnosti.

Panther Condens s inovatívnou technológiou FlameFit sa dokáže automaticky prispôsobiť meniacej sa kvalite plynu. Vďaka tejto funkcii kotol automaticky nastaví spaľovanie podľa zloženia dodávaného plynu. To znamená, že plyn je spaľovaný efektívnejšie, množstvo spalín je redukované a vy šetríte životné prostredie.

Vysoko účinná kondenzačná technológia tiež výrazne prispieva k zníženiu spotreby plynu. Nový kondenzačný kotol Panther Condens spĺňa požiadavky triedy energetickej účinnosti A. Po pripojení regulátora so snímačom vonkajšej teploty* sa účinnosť dokáže ešte zvýšiť až na triedu A+.

*Regulátor a snímač vonkajšej teploty nie sú súčasťou balenia.

Je to veľmi dobrá voľba: ako pre vašu peňaženku, tak pre životné prostredie.

Použitie:

Panther Condens splňuje požiadavky na moderný spôsob vykurovania Vášho domova. Kotol môže nielen vykurovať ale aj pripraviť teplú vodu v prídavnom zásobníku a uspokojiť tak potreby i veľkej rodiny. Malé rozmery a neveľký priestor, potrebný pre údržbu, ponúka väčšiu flexibilitu pri voľbe umiestnenia. Kotly Protherm Panther Condens KKO a KKV ponúkajú:

 • Rýchly ohrev vody na požadovanú teplotu pre maximálny komfort
 • Technológia spaľovania FlameFit zaručuje neustále optimalizovanú prevádzku aj pri zmene zloženia plynu
 • Konštantná požadovaná teplota aj pri krátkych prestávkach vďaka funkcii SmartShower
 • Energetická účinnosť triedy A (v kombinácii s regulátorom MiPro Sense dosahuje energetickú triedu A+)

Model:

 • Panther Condens 20/26 KKV: rozsah výkonu pre vykurovanie: 3,3-21,7 kW ( pri tepl. spáde 50/30°C), výkon pre ohrev teplej vody: 3,1-25,7 kW, menovitý prietok teplej vody pri ∆t 30°C: 12,3 l / min.
 • Panther Condens pracuje na zemný plyn alebo po zmene nastavenia na propán.

Protherm MiSet

 • Moderný lesklý čierny dizajn
 • Ovládanie pomocou dotykových tlačidiel
 • Možnosť nastaviť až 12 časových intervalov s rôznou teplotou za deň
 • Regulátor MiSet je vhodný ku kotlom Protherm s eBUS zbernicou od roku 2003
 • Jednoduchá navigácia a prehľadná štruktúra menu
 • Regulátor umožňuje nastaviť špeciálne funkcie ako režim neprítomnosti, nárazové vetranie, teplá voda rýchlo, sušenie betónu a pod.
 • Popis ovládacích prvkov, predstavenie menu a textová nápoveď k ovládacím prvkom menu
 • eBus komunikačné rozhranie

Parametre

Technické údaje MiSet
Rozsah nastavenia teploty v miestnosti 5 – 30°C
Rozsah nastavenia teploty teplej vody 35 – 65°C
Pripojenie Drôtové
Napájanie po zbernici eBUS
Ekvitermická regulácia Áno
Adaptívna vykurovacia krivka Áno
Rozmery (v x š x h) 122 mm x 122 mm x 26 mm
Inštalácia Na stenu

* Snímač vonkajšej teploty nie je súčasťou dodávky kotla.

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
1 766,13 €
DOPRAVA ZDARMA
1 915,87 €
DOPRAVA ZDARMA
1 365,90 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×