DOPRAVA ZDARMA
0010019891

Protherm GEPARD Condens 25 MKO + FE120BM + Thermolink P

1921,00 

Zostava kondenzačného kotla Protherm GEPARD Condens 25 MKO so zásobníkom Protherm FE 120 BM a termostatom Thermolink P. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 6,3-26,5 kW.

Termín dodania: 2 – 5 pracovných dní
ks
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Zásobník TV

Odvod spalín

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Zostava Protherm Gepard Condens MKO je zložená zo závesného kondenzačného kotla Protherm Gepard Condens MKO, externého 117 l zásobníka Protherm  FE 120 BM a termostatu Thermolink P.

Energetická trieda pre vykurovanie A. Energetická trieda pre prípravu teplej vody B.

Zostava sa skladá z kondenzačného kotla Gepard Condens 25 MKO s výkonom 6,3-26,5 kW (pri ohreve vody do zásobníka sa zvýši maximálny výkon až na 30 kW) a externého zásobníka teplej vody  FE 120 BM s objemom 117 litrov a termostatu Thermolink P. Kotol je plne pripravený na pripojenie zásobníka vrátane snímača teploty teplej vody a trojcestného ventilu. Voda v zásobníku je prednostne zohrievaná vykurovacou vodou. Voda v zásobníku je prednostne zohrievaná vykurovacou vodou. Zásobník sa umiestňuje pod kotol na zem.

Použitie:

Gepard Condens je ideálny pre domy alebo byty s jednou kúpeľňou. Je vybavený najmodernejším výmenníkom tepla z hliníkovej zliatiny novej konštrukcie, zaručujúci vysokú spoľahlivosť a životnosť s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Je vhodný na výmenu starších závesných nekondenzačných kotlov pri minimálnych nákladoch na prispôsobenie do existujúceho vykurovacieho systému. Kotol môže nielen vykurovať ale aj pripraviť teplú vodu v prídavnom zásobníku a uspokojiť tak potreby i veľkej rodiny. Malé rozmery, nízka hmotnosť a neveľký priestor potrebný pre údržbu ponúka väčšiu flexibilitu pri voľbe umiestnenia. Kotly Gepard Condens MKO ponúkajú:

  • Zostava závesného kondenzačného kotla so zásobníkom teplej vody
  • Vysoká spoľahlivosť a výkonnosť kotla vďaka použitiu vysoko kvalitných komponentov
  • Veľký rozsah modulácie výkonu kotlov
  • Vysoká účinnosť
  • Komfortná príprava teplej vody
  • Ľahká obsluha – vďaka intuitívnemu konceptu ovládacieho panelu

Technická charakteristika

  • Príprava teplej vody v externom 117 litrovom zásobníku s nízkymi tepelnými stratami (energetická trieda B)
  • 2 výkonové rady so širokým modulačným rozsahom
  • Nastavenie teploty teplej vody pomocou ovládacieho panelu kotla s prehľadným a podsvieteným LCD displejom

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×