887,40 

DOPRAVA ZDARMA

Protherm GEPARD Condens 12 MKO

Kondenzačný kotol Protherm GEPARD Condens 12 MKO s možnosťou pripojenia externého zásobníka na teplú vodu. Odvod spalín Turbo. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 4,3-12,7 kW.

ks
Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Odvod spalín

Šírka

Výška

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Protherm Gepard Condens MKO sú závesné kondenzačné plynové kotly na vykurovanie s možnosťou variabilného pripojenia zásobníka teplej vody, s možnosťou riadenia kotla podľa vonkajšej teploty.

Použitie:

Gepard Condens je ideálny pre domy alebo byty s jednou kúpeľňou. Je vybavený najmodernejším výmenníkom tepla z hliníkovej zliatiny novej konštrukcie, zaručujúci vysokú spoľahlivosť a životnosť s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Je vhodný na výmenu starších závesných nekondenzačných kotlov pri minimálnych nákladoch na prispôsobenie do existujúceho vykurovacieho systému. Kotol môže nielen vykurovať ale aj pripraviť teplú vodu v prídavnom zásobníku a uspokojiť tak potreby i veľkej rodiny. Malé rozmery, nízka hmotnosť a neveľký priestor potrebný pre údržbu ponúka väčšiu flexibilitu pri voľbe umiestnenia. Kotly Gepard Condens MKO ponúkajú:

  • významné úspory plynu vďaka kondenzačnej technike a plynulej regulácii výkonu (trieda ErP ready)
  • komfort vykurovania s použitím regulácie podľa vonkajšej teploty (ekvitermická regulácia*)
  • nízku hmotnosť a jednoduché nainštalovanie do systému či už v novostavbe alebo pri výmene starších kotlov
  • možnosť prípravy teplej vody v externom zásobníku
  • bezpečnosť a jednoduchosť použitia vďaka najnovším bezpečnostným funkciám,
  • jednoduchý ovládací panel s podsvieteným inverzným displejom s výbornou čitateľnosťou aj v tmavých miestnostiach a autodiagnostiku,
  • spolupráca s komunikačnými regulátormi – viac úspory a pohodlia

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
2 568,87 €
DOPRAVA ZDARMA
2 094,98 €
DOPRAVA ZDARMA
1 668,48 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×