247,75 316,75 

DOPRAVA ZDARMA

Laufen LAUFEN PRO New COMPACT hlboké splachovanie RIMLESS

Klozet závesný s technológiou RIMLESS, COMPACT dĺžka iba 49 cm, hlboké splachovanie, s možnosťou objednať špeciálnu povrchovú úpravu LCC pre jednoduchšie čistenie.

Termín dodania: od 7 dní do 3 týždňov
Zrušiť výber
ks
Farebné prevedenie

Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Povrchová úprava

,

Klozet závesný Laufen LAUFEN PRO New s technológiou RIMLESS, COMPACT dĺžka iba 49 cm, hlboké splachovanie, s možnosťou objednať špeciálnu povrchovú úpravu LCC pre jednoduchšie čistenie.

Špeciálna vrstva LCC dokonale vyhladzuje nerovný povrch glazované keramiky. Tento „vodomilný“ (Hydrofilní) povrch s obsahom oxidu titaničitého (TiO2) priťahuje vodu pričom sa netvoria kvapky, ale súvislý tenký film vody, ktorý uvolnené nečistoty odnáša preč z povrchu. Dokáže preniknúť i pod samotnú špinu nalepenú na povrchu a umožní ich odplavenie. LCC vrstva má antibakteriálny efekt, pretože absolútne hladký povrch neposkytuje žiadnu možnosť zachytenia. Prúd vody môže jednoducho zmyť nečistoty včítane baktérií so sebou.

Klozety LAUFEN rimlessbez oplachového kruhu. Nikde sa nemôžu usadzovať nečistoty a vodný kameň. Vďaka inovatívnemu a výkonnému splachovanie sa všetko spláchne dočista pomocou nádrží s 6/3 i 4,5 / 3 litre. Jednoduché čistenie a skvelú hygienu tohto systému oceníte v kúpeľniach aj na verejných toaletách.

Bez sedátka – vhodné dokúpiť Laufen PRO.
 

 

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
532,37 €
DOPRAVA ZDARMA
209,50 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×