974,40 

DOPRAVA ZDARMA

Protherm GEPARD Condens 18/25 MKV + THERMOLINK P

Kondenzačný kotol Protherm GEPARD Condens 18/25 MKV s prietokový ohrevom vody a Protherm THERMOLINK P. Odvod spalín Turbo. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 5,0-18,1 kW.

ks
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Odvod spalín

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Protherm Gepard Condens MKV a Protherm THERMOLINK P sú závesné kondenzačné plynové kotly na vykurovanie s prietokový ohrevom vody, s možnosťou riadenia kotla podľa vonkajšej teploty.

Protherm THERMOLINK P eBus programovateľný regulátor s drôtovým pripojením umožňuje nastaviť jeden týždenný program s možnosťou kombinácie až 7 rôznych časových úsekov s individuálne nastaviteľnou teplotou pre vykurovanie a aj pre ohrev teplej vody. Umožňuje ovládanie vykurovacieho systému v závislosti od izbovej teploty a od nastaveného vykurovaciehoprogramu, prípadne aj v závislosti od vonkajšej teploty (ak je pripojený vonkajší snímač) s možnosťou automatickej optimalizácie vykurovacej krivky. Variantom Thermolinku P je Thermolink RC s rovnakými vlastnosťami a parametrami avšak s bezdrôtovým pripojením ku kotlu.

Použitie:

Gepard Condens je ideálny pre domy alebo byty s jednou kúpeľňou. Je vybavený najmodernejším výmenníkom tepla z hliníkovej zliatiny novej konštrukcie, zaručujúci vysokú spoľahlivosť a životnosť s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Je vhodný na výmenu starších závesných nekondenzačných kotlov pri minimálnych nákladoch na prispôsobenie do existujúceho vykurovacieho systému. Kotol môže nielen vykurovať ale aj pripraviť teplú vodu v prídavnom zásobníku a uspokojiť tak potreby i veľkej rodiny. Malé rozmery, nízka hmotnosť a neveľký priestor potrebný pre údržbu ponúka väčšiu flexibilitu pri voľbe umiestnenia. Kotly Gepard Condens MKO ponúkajú:

  • významné úspory plynu vďaka kondenzačnej technike a plynulej regulácii výkonu (trieda ErP ready)
  • komfort vykurovania s použitím regulácie podľa vonkajšej teploty (ekvitermická regulácia*)
  • nízku hmotnosť a jednoduché nainštalovanie do systému či už v novostavbe alebo pri výmene starších kotlov
  • prípravu teplej vody prietokovým spôsobom,
  • bezpečnosť a jednoduchosť použitia vďaka najnovším bezpečnostným funkciám,
  • jednoduchý ovládací panel s podsvieteným inverzným displejom s výbornou čitateľnosťou aj v tmavých miestnostiach a autodiagnostiku,
  • spolupráca s komunikačnými regulátormi – viac úspory a pohodlia

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

24,65 €
DOPRAVA ZDARMA
261,00 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×