DOPRAVA ZDARMA
0010045050

Protherm PANTHER Condens 20/26 KKV + WEL 75 ME + MiSet

2171,85 

Zostava kondenzačného kotla Protherm PANTHER Condens 20/26 KKV so zásobníkom Protherm WEL 75 ME a priestorovým regulátorom MiSet. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 2,9 – 19,7 kW.

Termín dodania: 2 – 5 pracovných dní
ks
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Zásobník TV

Odvod spalín

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Zostava Protherm PANTHER Condens 20/26 KKV je zložená zo závesného kondenzačného kotla Protherm PANTHER Condens 20/26 KKV s prietokovým ohrevom vody, zásobníka Protherm WEL 75 ME (s vrstveným zásobníkom a dobíjacím čerpadlom) a priestorového regulátoru  MiSet.

Kotol Panther Condens je určený na vykurovanie bytov a domov. Technológia spaľovania FlameFit zaručuje neustále optimalizovanú prevádzku aj pri zmene zloženia dodávaného plynu. Verzia Panther Condens KKV umožňuje ohrev vody prietokovým spôsobom, takže teplá voda je k dispozícii vtedy, keď ju potrebujete. Kotol umožňuje pripojiť externý zásobník teplej vody pre pokrytie ešte vyšších nárokov na teplú vodu v domácnosti.

Zásobník WEL75ME je závesný zásobník s objemom 82 litrov s technológiou vrstveního dobíjania vody v zásobníku. Zásobník sa umiestňuje vedľa kotla na stenu a je prepojený s kotlom pomocou dobíjacej sady s čerpadlom TV, ktorá je tiež súčasťou zostavy. Pri poklese teploty o 5K pod nastavenú hodnotu na termostate zásobníka, sa spustí čerpadlo dobíjacej sady, čím sa vytvorí prietok v okruhu teplej vody kotla, čo kotol vyhodnotí ako odber vody a spustí ohrev pretekajúcej vody cez doskový výmenník. Po dosiahnutí požadovanej teploty v zásobníku sa zastaví čerpadlo TV, čím sa preruší prietok cez doskový výmenník a kotol sa vypne, prípadne prepne do vykurovacieho systému (ak je požiadavka na kúrenie).

Zostava je zložená z plynového kondenzačného kotla Panther Condens 20/26 KKV s externým zásobníkom teplej vody WEL 75 ME a izbovým regulátorom MiSet.

  • Rozsah vykurovacieho výkonu: 3,3 – 21,7 kW
  • Objem zásobníka TV 82 litrov
  • Energetická účinnosť vykurovania triedy A
  • Energetická účinnosť prípravy teplej vody v zásobníku triedy B
  • Rýchly ohrev vody na požadovanú teplotu pre maximálny komfort
  • Konštantná požadovaná teplota aj pri krátkych prestávkach vďaka funkcii SmartShower
  • Regulátor komunikuje s kotlom prostredníctvom eBUS rozhrania a riadi celú zostavu.

Model:

  • Panther Condens 20/26 KKV: rozsah výkonu pre vykurovanie: 3,3-21,7 kW ( pri tepl. spáde 50/30°C), výkon pre ohrev teplej vody: 3,1-25,7 kW, menovitý prietok teplej vody pri ∆t 30°C: 12,3 l / min.
  • Panther Condens pracuje na zemný plyn alebo po zmene nastavenia na propán.

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×