DOPRAVA ZDARMA
0010039219

Protherm GEPARD Condens 12 MKO + VEQ 75 + Thermolink P

1887,00 

Zostava kondenzačného kotla Protherm GEPARD Condens 12 MKO so zásobníkom Protherm VEQ 75 a termostatom Thermolink P. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 4,3-12,7 kW.

Termín dodania: 2 – 5 pracovných dní
ks
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Zásobník TV

Odvod spalín

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Zostava Protherm Gepard Condens MKO je zložená zo závesného kondenzačného kotla Protherm Gepard Condens 12 MKO, externého 68 l závesného zásobníka Protherm VEQ 75 a termostatu Thermolink P.

Energetická trieda pre vykurovanie A. Energetická trieda pre prípravu teplej vody B.

Zásobník VEQ 75/2 B je nepriamo ohrievaný zásobník určený do zostáv s plynovými kotlami Protherm. Okrem zladených rozmerov pripojení je s kotlami protherm zladený aj svojim vzhľadom. K zostavám je možné doplniť estetické kryty prepojenia, ktoré nie sú súčasťou zostáv. Zásobník je možné flexibilne umiestniť vedľa kotla ako závesný zásobník, alebo pod kotol ako závesný prípadne stacionárny zásobník.

Použitie:

Gepard Condens je ideálny pre domy alebo byty s jednou kúpeľňou. Je vybavený najmodernejším výmenníkom tepla z hliníkovej zliatiny novej konštrukcie, zaručujúci vysokú spoľahlivosť a životnosť s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Je vhodný na výmenu starších závesných nekondenzačných kotlov pri minimálnych nákladoch na prispôsobenie do existujúceho vykurovacieho systému. Kotol môže nielen vykurovať ale aj pripraviť teplú vodu v prídavnom zásobníku a uspokojiť tak potreby i veľkej rodiny. Malé rozmery, nízka hmotnosť a neveľký priestor potrebný pre údržbu ponúka väčšiu flexibilitu pri voľbe umiestnenia. Kotly Gepard Condens MKO ponúkajú:

  • Zostava závesného kondenzačného kotla so závesným zásobníkom teplej vody so špirálovým rúrkovým výmenníkom
  • Vysoká spoľahlivosť a výkonnosť kotla vďaka použitiu vysoko kvalitných komponentov
  • Veľký rozsah modulácie výkonu kotlov
  • Vysoká účinnosť
  • Komfortná príprava teplej vody
  • Ľahká obsluha – vďaka intuitívnemu konceptu ovládacieho panelu

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×