DOPRAVA ZDARMA
H8209660000001

Laufen LAUFEN PRO New hlboké splachovanie RIMLESS

291,58 422,58 

Klozet závesnýs technológiou RIMLESS, hlboké splachovanie, s možnosťou objednať špeciálnu povrchovú úpravu LCC pre jednoduchšie čistenie.

Termín dodania: od 7 dní do 3 týždňov
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Farebné prevedenie

, , , , , ,

Povrchová úprava

,

Klozet závesný Laufen LAUFEN PRO New s technológiou RIMLESS, hlboké splachovanie, s možnosťou objednať špeciálnu povrchovú úpravu LCC pre jednoduchšie čistenie.

Špeciálna vrstva LCC dokonale vyhladzuje nerovný povrch glazované keramiky. Tento „vodomilný“ (Hydrofilní) povrch s obsahom oxidu titaničitého (TiO2) priťahuje vodu pričom sa netvoria kvapky, ale súvislý tenký film vody, ktorý uvolnené nečistoty odnáša preč z povrchu. Dokáže preniknúť i pod samotnú špinu nalepenú na povrchu a umožní ich odplavenie. LCC vrstva má antibakteriálny efekt, pretože absolútne hladký povrch neposkytuje žiadnu možnosť zachytenia. Prúd vody môže jednoducho zmyť nečistoty včítane baktérií so sebou.

Klozety LAUFEN rimlessbez oplachového kruhu. Nikde sa nemôžu usadzovať nečistoty a vodný kameň. Vďaka inovatívnemu a výkonnému splachovanie sa všetko spláchne dočista pomocou nádrží s 6/3 i 4,5 / 3 litre. Jednoduché čistenie a skvelú hygienu tohto systému oceníte v kúpeľniach aj na verejných toaletách.

Bez sedátka – vhodné dokúpiť Laufen PRO.
 

 

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×