DOPRAVA ZDARMA
4/1135008253

Roth LIMAYA LINE LYE4+LYE4

565,84 610,84 

Termín dodania: obvykle od 7 dní do 2 týždňov
Záruka

Výplne (sklo)

Farba profilu

Vyhotovenie

Otváranie

Hrúbka výplne

Výška

Roth LIMAYA LINE LYE4+LYE4 dvojkrídlový sprchový kút. Úplne nová polorámová séria s kvalitným zdvihovým mechanizmom používa 5mm bezpečnostné sklo s aplikovanou ochrannou vrstvou ROLSHIELD. Kompletný rad ponúka jednoduchý vstup prostredníctvom obojstranne otvárateľných dverí ako dovnútra, tak aj von. Pri štandardnej výške 1950 mm poskytuje riešenie okrem klasických modelov tiež pre veľkorozmerové sprchy, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Triezvy dizajn, precízne spracovanie a skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty potom tejto rade otvára dvere do mnohých českých aj zahraničných domácností.

Spoľahlivý vačkový systém otvárania zaisťuje bezproblémový pohyb dverí dovnútra aj von, navyše s možnosťou aretácie v otvorenej pozícii. Rovné hliníkové madlo s povrchovou úpravou a atraktívna vzpera potom dopĺňajú perfektný vzhľad celého produktu LYE4.

Univerzálne (obojstranné) prevedenie.

Odporúčané vaničky: MACAO, COLA, RECTAN, FLAT KVADRO, INTEGRO, PRESTOL, MARMORO NEO SQUARE-R, MARMORO NEO SQUARE-S, ALOHA, HAWAII

Rozmery pôdorysu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 1 959 mm.

Výplne: bezpečnostné sklo TRANSPARENT, hrúbka 5 mm.

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť.

LYE4 + LYE4 je kombináciou dvoch jednokrídlových sprchových dverí LYE4, patriaci do série LIMAYA LINE. Pri štandardnej výške 1950 mm poskytuje riešenie nielen pre klasické modely, ale aj pre veľkorozmerové sprchové kúty, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Triezvy dizajn, precízne spracovanie a skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty. Tieto parametre otvárajú tejto rade dvere do mnohých českých i zahraničných domácností. Veríme, že tá vaša nebude výnimkou.

Zcela nová polorámová séria sa pýši kvalitným zdvihovým mechanizmom. Tento produkt ponúka jednoduchý vstup prostredníctvom obojstranne otvárateľných dverí. Umožňujú otváranie ako dovnútra, tak aj von, a vďaka tomu je ideálnym riešením, ak vám priestory nedovoľujú otvárať dvere von. Spoľahlivý vačkový systém otvárania zaisťuje bezproblémový obojsmerný pohyb dverí, navyše s možnosťou aretácie (upevnenia) v otvorenej pozícii. Kvalitné chrómované držadlo zo zliatiny zamak a atraktívna vzpera potom dopĺňajú perfektný vzhľad celého produktu LYE4+LYE4.

Profily sprchových dverí a bočnej steny sú vyrobené z hliníka a ponúkame je v prevedení Brillant s transparentnou výplňou bezpečnostných skiel. Bočné steny sú pomocou flexibilnej vzpery upevnené k múru, čo zaručuje, že váš sprchovací kút bude stabilný. Krásu kúta dopĺňa vysoko dizajnové držadlo.

Na tieto sprchové dvere obdržíte predĺženú záruku 5 rokov.

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×