DOPRAVA ZDARMA
00V4010211

Ravak SUPERNOVA ASDP3 posuvné dvere

192,25 282,25 

Termín dodania: obvykle od 7 dní do 3 týždňov
Záruka

Farba profilu

Vyhotovenie

Otváranie

Hrúbka výplne

Výška

Výplne (sklo)

, ,

Ravak SUPERNOVA ASDP3 sú tvorené jedným dielom pevným a dvomi dielmi posuvnými. Vstup do sprchovacieho kúta je preto umiestnený bližšie k jednej alebo druhej stene.

Otočením výrobku „hore nohami“ možno prispôsobiť umiestnenie vstupu vašim potrebám. Sprchové dvere ASDP3 patria medzi najpredávanejšie výrobky svojej kategórie, ktoré vedia „pokryť“ prakticky akýkoľvek rozmer niky od 80 až do 130 cm!

Doporučené vaničky : Ravak ANGELA, PERSEUS, PERSEUS PRO, GIGANT PRO, ANETA

Rozmery pôdorisu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 1 880 mm (dajú sa kombinovať len z rovnako vysokými pevnými stenami).

Výplne: polystyrén PEARL. bezpečnostné sklo TARNSPARENT, GRAPE a STRIP hrúbka 3 mm.

RAVAK AntiCalc®  je mononukleárna, chemicky viazaná vrstva, ktorá odpudzuje vodu a na povrchu skla má za úlohu plniť dve základné funkcie.

  • Na vodoodpudivom povrchu skla sa kvapky nemajú šancu udržať a stekajú dolu. Kde nie sú kvapky, nemá sa čo usadzovať.
  • Menšie kvapky, ktorým sa podarí na skle udržať, zanechajú síce za sebou po uschnutí sediment, ten sa však na povrch skla chemicky neviaže a preto sa dá navlhčenou handričkou ľahko utrieť.

Vodoodpudivá vrstva RAVAK AntiCalc® je maximálne odolná proti čistiacim prípravkom, ktoré sa bežne používajú na okná a sklenené výplne. Jeho trvanlivosť však tiež závisí od zloženia vody, s ktorou prichádza do styku. Všeobecne sa dá povedať, že životnosť neudržiavanej vodoodpudivej vrstvy RAVAK AntiCalc® je 3 mesiace až 2 roky.

Odporúčame – s prípravkom AntiCalc Conditioner poskytujeme záruku 10 rokov na plnú funkčnosť systému RAVAK AntiCalc®

AntiBlock mechanizmus Antiblock zabraňuje zadrhávaniu a kríženiu posuvných dielov a má tak zásadný vplyv na životnosť celého výrobku. Princíp fungovania antiblokačného mechanizmu spočíva v tom, že drážky, v ktorých sa pojazd posunuje, je ochránený prakticky nepoškoditelnou plastovou vložkou s vynikajúcimi klznými vlastnosťami.

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×