DOPRAVA ZDARMA
TITOP180-LK

Santech TIME TOP s kónickým panelom – L (P) akrylátová vaňa 180 x 80 cm + samonosný rám

1192,80 

Termín dodania: obvykle od 7 dní do 2 týždňov
Farebné prevedenie

Výška

Záruka

Materiál

ROZMER vane

TYP vane

Vyhotovenie

,

GARANCIA najnižšej ceny. Pokiaľ nájdete uvedený produkt s nižšou cenou, zašlite nám link (pri objednávke alebo e-mailom) a my Vám cenu dorovnáme.

 

Vaňa Santech TIME TOP s kónickým panelom – L (P) vyrobená z liateho akrylátu PMMA so sklolaminátom. Vaňa je dodávana so samonosným rámom v cene. Záruka na vaňu Santech TIME TOP s kónickým panelom – L (P) je 10 rokov. Český výrobok. Farba: biela lesklá.

Minimalistický, priamočiary dizajn vane Santech TIME TOP s kónickým panelom – L (P) do rohu oživuje ľahká asymetria panelu. Podkosená varianta umocňuje eleganciu tohto modelu a zároveň ponúka praktický a bezpečný pohyb pri kúpaní.

Prepojením dokonale ostrých hrán s jemnosťou zaguľateného rohu vznikol jedinečný dizajn rohovej vane Santech TIME TOP s kónickým panelom – L (P). Nadštandardne hlboký oválny vnútorný priestor s odtokom uprostred vane nabáda k príjemnému kúpeľu vo dvojici.

Je vhodná pre inštaláciu vaňovej stojánkovej batérie priamo do okraja vane a s napúšťaním cez prepadový otvor.

Možnosť dokúpiť podhlavník.

Voľne stojaca vaňa do priestoru Santech TIME TOP s kónickým panelom – L (P) sa napája na odpad pomocou flexi odpadovej hadice HT DN 50.

Technológia vyvinutá v spolupráci so Švajčiarkou firmou SANWIN SCHWEIZ

Santech zvolil pre výrobu voľne stojacích vaní špeciálnu technológiu lepenia tzv. zváranie za studena, čím vzniká spoj rovnako pevný ako pôvodný materiál. Na rubovej strane je spoj zaliaty liatou živicou a spevnený sklolaminátom. Na lícnej strane je spoj ofrézovaný do finálneho tvaru, prebrúsený a vyleštený do pôvodného vysokého lesku. Výsledným efektom sú rovné a ostré hrany, ktoré boli doteraz výsadou voľne stojacich vaní z liateho kameňa.

Každá vyrobená vaňa je ukážkou remeselnej zručnosti pracovníkov Santech, či už sa jedná o vizuálnu kvalitu lepeného spoja, kvalitu vonkajších hrán okrajov alebo celkovú tvarovú precíznosť.

Voľne stojace vane NEW TIME zachovávajú všetky vynikajúce vlastnosti liateho PMMA, najmä v prípade poškodenia povrchu možno vaňu aj panel prebrúsiť a vyleštiť do pôvodnej podoby. Santech pravidelne podrobuje lepené spoje crash testom s výbornými výsledkami, preto si je istý kvalitou konceptu NEW TIME a ponúka nadštandardnú záruku v dĺžke 10 rokov.

 

 

Santech používa na výrobu vaní výhradne liaty akrylát PMMA, ktorý sa vyznačuje vynikajúcimi vlastnosťami:

  • vane sú odolné proti povrchovému poškriabaniu
  • výborne odolávajú bežným domácim chemikáliám
  • vo vaniach môžete používať všetky dostupné osobné hygienické prostriedky
  • vyznačujú sa farebnou stálosťou po celú dobu životnosti
  • povrch vaní je hladký a neporézny, na povrchu vaní sa neusadzujú nečistoty
  • má vynikajúce izolačné vlastnosti
  • povrch vaní je natoľko tvrdý, že v prípade poškodenia povrchu môžete vaňu brúsiť a leštiť do pôvodnej podoby

 

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×