2061,90 

DOPRAVA ZDARMA

Protherm TIGER Condens 20/26 KKZ21

Kondenzačný kotol Protherm TIGER Condens 20/26 KKZ21 so zabudovaným zásobníkom na teplú vodu. Odvod spalín Turbo. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 2,5 – 20,0 kW.

Termín dodania: 2 – 5 pracovných dní
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Zásobník TV

Odvod spalín

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Protherm Tiger Condens sú závesné kondenzačné plynové kotly, s jedným zabudovaným nerezovým zásobníkom teplej vody 21 l. Vďaka najnovšej verzii Isodyn3, inteligentnej technológii nového kotla Protherm Tiger Condens, sa kotol dokáže učiť podľa zvykov vašej domácnosti a rozpozná, kedy a v akom množstve teplú vodu najviac potrebujete. Ukladá si do pamäte časové údaje o spotrebe teplej vody a na základe tejto skúsenosti vodu ohrieva. V prípade veľmi nízkej potreby teplej vody sa kotol automaticky prepne do úsporného režimu alebo sa úplne vypne. Teplotu alebo ekonomický režim je samozrejme možné nastaviť na ovládacom paneli. Funkcia Isodyn3 tak vždy prispieva k zníženiu spotreby plynu.

Protherm Tiger Condens vďaka funkcii inteligentného ohrevu zásobníka je teplá voda dostupná vždy, keď ju najviac potrebujete. V čase, kedy nie je teplá voda vyžadovaná, zásobníky nahrievané nie sú. Krátko pred tým, než stúpne spotreba teplej vody, ako napríklad ráno alebo večer, nový kondenzačný kotol Tiger Condens zohreje zásobníky teplej vody s použitím iba nevyhnutne potrebnej energie.

Vďaka novým funkciám sa kotol Protherm Tiger Condens iba zriedkavo spustí pri malých odberoch, dokáže až niekoľkonásobne obmedziť spúšťanie kotla, čim sa znižuje opotrebenie kotla a predlžuje jeho životnosť.

Ovládanie je tak jednoduché a intuitívne ako ovládanie vášho smartfónu. Ovládací panel vám ukáže, aká je vaša spotreba, akú teplotu má voda alebo kedy je nutná servisná prehliadka. Ekvitermický regulátor Mipro Sense má rovnaký ovládací panel, takže budete mať všetky informácie a funkcie ľahko k dispozícii.

Nový závesný kondenzačný kotol Protherm Tiger Condens značky Protherm sa dokáže automaticky prispôsobiť zmene kvality dodávaného plynu. Inovatívna technológia FlameFit nastaví spaľovanie zloženiu plynu a tým umožňuje vždy efektívnu prevádzku bez nutnosti manuálnej zmeny nastavení. To znamená, že plyn je optimálne spaľovaný a množstvo spalín je významne redukované.

Tiger Condens – výhody:

  • Spoľahnite sa na maximálny komfort prípravy teplej vody
  • Šetrite svoje náklady vďaka technológii inteligentného ohrevu zásobníka
  • Vyskúšajte nové ľahké a intuitívne ovládanie
  • Energetická trieda účinnosti A (spolu s regulátorom MiPro Sense dosahuje triedu účinnosti A+)
  • Automatické nastavenie spaľovania: žiadne obavy z kolísania kvality plynu

Špecifikácia:

  • Tiger Condens 20/26 KKZ21: model so zabudovaným 21 l zásobníkom; rozsah výkonu pre vykurovanie: 2,8 – 21,9 kW (pri tepl. spáde 50/30°C); rozsah výkonu pre ohrev TV: 2,7 – 26 kW, menovitý prietok teplej vody pri ∆t 30°C: 15 l / min.
  • Tiger Condens pracuje na zemný plyn alebo po zmene nastavenia na propán.

Opýtajte sa nás

Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×