904,80 

DOPRAVA ZDARMA

Protherm PUMA Condens 18/24 MKV

Kondenzačný kotol Protherm PUMA Condens 18/24 MKV s prietokový ohrevom vody. Odvod spalín Turbo. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 6,0-20,0 kW.

ks
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Odvod spalín

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Protherm PUMA Condens 18/24 MKV je závesné kondenzačné plynové kotly na vykurovanie s prietokový ohrevom vody, s možnosťou riadenia kotla podľa vonkajšej teploty.

 

Vykurovanie a ohrev teplej vody prietokovým spôsobom v jednom kompaktnom zariadení

  • Kotol minimalistických rozmerov
  • Ideálny pre menšie byty
  • Cenovo výhodný kondenzačný kotol
  • Kvalitný výrobok s osvedčenými komponentami
  • Jednoduchá no inteligentná obsluha na displeji kotla

 

Všetko podstatné v jednom zariadení

Závesný plynový kotol Puma Condens ponúka spoľahlivé vykurovanie bytov či menších jednopodlažných rodinných domov a prípravu teplej vody prietokovým spôsobom v jednom kompaktnom zariadení.

Kotol minimalistických rozmerov

Neobvykle kompaktný závesný kotol Puma Condens sa zmestí aj do tých najmenších priestorov – do kuchynskej linky, do skrinky v kúpeľni aj na chodbu do šatníka. Je priam stvorený pre malé byty s obmedzeným priestorom.

Rozumné riešenie pre nízky rozpočet

Puma Condens je cenovo výhodný kotol na vykurovanie a prípravu teplej vody. Nie je to však iba lacný kotol. Puma Condens je kvalitný výrobok s osvedčenými komponentami. A ak by ste radi znížili aj svoje náklady za plyn, rovnako ako ostatné kondenzačné kotly, v porovnaní so starými nekondenzačnými kotlami dokážete ušetriť až 30% spotreby plynu.

Inteligentná obsluha

Obsluha kotla je jednoduchá no inteligentná. Vďaka jasnej štruktúre displeja nastavíte teplotu vody a kúrenia za pár sekúnd. Ak si svoje nastavenia chcete ešte viac zjednodušiť, plynový kotol Puma Condens môžete skombinovať napríklad so smart izbovým regulátorom MiGo.

Kvalita a odolnosť

Kotol Puma Condens je kvalitný produkt spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti kondenzačnej technológie. Robustný výmenník z nerezovej ocele a kvalitné komponenty sú zárukou dlhej spoľahlivej prevádzky.

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
1 390,26 €
DOPRAVA ZDARMA
261,00 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×