1368,67 

DOPRAVA ZDARMA

Vaillant ecoTEC plus IoniDetect VU 25 CS/1-5

Kondenzačný kotol Vaillant ecoTEC plus IoniDetect VU 10 CS/1-5 s možnosťou pripojenia externého zásobníka na teplú vodu. Odvod spalín Turbo. Modulačný rozsah výkonu kotla 2,8-26,4 kW.

ks
Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Odvod spalín

Šírka

Výška

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Aj na tento kotol môžete získať predĺženú záruku 5 rokov.

Závesný kondenzačný kotol Vaillant ecoTEC plus IoniDetect VU 25 CS/1-5 s možnosťou pripojenia externého zásobníka na teplú vodu pre vykurovanie na zemný plyn (propan) s odvodom spalín cez stenu, strechu, prípadne šachtou alebo svetlíkom. Trieda ErP – A

 

Možnosti použitia a výhody
 • vykurovanie s možnosťou pripojenia externého zásobníka na teplú vodu
 • možnosť kombinovať so závesným nepriamo ohrievaným zásobníkom actoSTOR (len verzia „VU“)
 • VIH CL 20 S s vrstveným ukladaním teplej vody (len verzia „VUI“)
 • nová technológia riadenia spaľovania ioniDetect
 • atraktívny a kompaktný vzhľad
 • nový dotykový displej pre jednoduché ovládanie
 • jednoduchá diagnostika vďaka novému komunikačnému protokolu eBus a LINbus
 • možnosť inteligentného ovládania pomocou aplikácie vo vašom smartfóne – stačí ku kotlu doplniť internetový komunikačný modul a smart regulátor.
 

Náš najpredávanejší kotol sme ešte vylepšili – pomocou najnovších technológií, ktoré poskytujú spoľahlivé riešenie vykurovania pre budúcnosť. Jeho optimálny pomer ceny a výkonu ho robí naozaj dobrou voľbou. Osvedčená kvalita zaručuje dlhú životnosť, zatiaľ čo inovatívne funkcie zvyšujú jeho efektívnosť. To všetko prispieva k výraznému zníženiu vašich nákladov.

Buďte pripravení na zmenu zloženia plynu

Vďaka novej technológii riadenia spaľovania IoniDetect kotol sám rozpozná výkyvy zloženia plynu, dokáže sa prispôsobiť a pracuje vždy najúčinnejšie. Túto vlastnosť najviac doceníme najmä v budúcnosti pri používaní ekologickejších plynových zmesí.

Inovujte svoj systém pomocou obnoviteľných zdrojov

Nový ecoTEC plus poskytuje udržateľné riešenie vykurovania. Najmä v spojení so systémovým regulátorom sensoCOMFORT môžete optimálne nastaviť váš vykurovací systém – a tým šetriť energiu aj náklady na vykurovanie. Vďaka novému asistentovi inštalácie zabezpečíte, že váš kotol bude vždy pracovať s maximálnou účinnosťou a zároveň vám poskytne maximálne pohodlie. Pre väčšiu udržateľnosť máte možnosť pridať rôzne flexibilné možnosti rozšírenia systému o obnoviteľné zdroje energie: solárny ohrev, tepelné čerpadlá alebo vetracie systémy s rekuperáciou. Ich spoločný komunikačný jazyk eBUS umožňuje jednoduchú inštaláciu a ovládanie celého systému.

Ovládanie na diaľku pre vyššie pohodlie i efektívnosť

Existuje iba niekoľko krokov, aby ste mohli nový vykurovací systém ovládať prostredníctvom online aplikácie odkiaľkoľvek. Je potrebné ku kotlu doplniť internetový modul sensoNET, ktorý bez problémov pripojíte so svojím kotlom systémom plug-and-play (tj. pracuje hneď po zapojení) a stiahnete si našu bezplatnú aplikáciou. Následne ho môžete ovládať napríklad aj po ceste na dovolenku. Táto možnosť nie je len pre vaše pohodlie. Keďže vaše kúrenie beží naplno iba vtedy, keď ho skutočne potrebujete, šetríte energie, svoje náklady aj životné prostredie.

Pohodlné monitorovanie kúrenia

Máte radi kontrolu nad spotrebou energie? Najmä v kombinácii so systémovým regulátorom sensoCOMFORT môžete komplexne ovládať svoj kotol a disponovať s podrobnými údajmi o spotrebe. Vďaka novému užívateľskému rozhraniu s dotykovými prvkami sa monitorovanie prevádzky kotla stáva pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým. Vychutnajte si náš moderný dizajn a užívateľské menu pre intuitívnu a bezproblémovú prevádzku.

Technické údaje

 • Rozsah menovitého tepelného výkonu P pri 50 / 30 °C 2,8 – 26,4 kW
 • Rozsah menovitého tepelného výkonu P pri 80 / 60 °C 2,5 – 24,7 kW
 • Max. tepelný výkon pri ohreve teplej vody P pri 80 / 60 °C – 27,5 kW
 • Rozmery zariadenia (V x Š x H) – 720 x 440 x 348 mm

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
1 392,80 €
DOPRAVA ZDARMA
2 178,21 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×