DOPRAVA ZDARMA
7QLM0100Y1

Ravak ELEGANCE CVSK 1 Rosa

315,00 345,00 

Termín dodania: obvykle od 7 dní do 3 týždňov

Vaňové steny CVSK1 boli vyvíjané spolu s vaňou Rosa a vedia preto dokonale využiť jej zvláštny tvar. Zásteny Rosa sa vyrábajú v ľavom a v pravom variante a sú určené k vani Rosa 140 a Rosa 150, 160 a ROSA  170. Dĺžka týchto vaňových stien je 85 cm (pre vane dĺžky 140 a 150 cm),  alebo 100 cm (pre vane dĺžky 160 a 170 cm). Výška vaňových stien CVSK1 je 150 cm merané od hrany vane.

Vaňové zásteny majú jednotnú výšku 1500 mm.

RAVAK AntiCalc®  je mononukleárna, chemicky viazaná vrstva, ktorá odpudzuje vodu a na povrchu skla má za úlohu plniť dve základné funkcie.

  • Na vodoodpudivom povrchu skla sa kvapky nemajú šancu udržať a stekajú dolu. Kde nie sú kvapky, nemá sa čo usadzovať.
  • Menšie kvapky, ktorým sa podarí na skle udržať, zanechajú síce za sebou po uschnutí sediment, ten sa však na povrch skla chemicky neviaže a preto sa dá navlhčenou handričkou ľahko utrieť.

Vodoodpudivá vrstva RAVAK AntiCalc® je maximálne odolná proti čistiacim prípravkom, ktoré sa bežne používajú na okná a sklenené výplne. Jeho trvanlivosť však tiež závisí od zloženia vody, s ktorou prichádza do styku. Všeobecne sa dá povedať, že životnosť neudržiavanej vodoodpudivej vrstvy RAVAK AntiCalc® je 3 mesiace až 2 roky.

Odporúčame – s prípravkom AntiCalc Conditioner poskytujeme záruku 10 rokov na plnú funkčnosť systému RAVAK AntiCalc®

 

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×