DOPRAVA ZDARMA
373-1

Kaldewei SANIFORM PLUS oceľová vaňa

215,18 594,18 

Termín dodania: od 7 dní do 2 týždňov

Vaňa zo smaltovanej 3,5 mm ocele. Možnosť doobjednať špeciálnu povrchovú upravu. Perl-efekt pre jednoduchšie čistenie a protišmykovú úpravu Antislip a Celoplošný antislip.

Vane zo smaltovanej ocele Kaldewei 3,5 mm spĺňajú tie najvyššie požiadavky na robustnosť a hygienickú nenáročnosť: Zásluhou jedinečného zušľachtenia povrchu sú tieto kvalitné vane odolné proti oderu, poškriabaniu a nárazom, proti kyselinám a chemikáliám.

V tých najväčších smaltovacích peciach na svete vyrába firma Kaldewei zo sklotvorných, prírodných surovín špeciálny smalt, ktorého povrch zostane odolným zaručene po mnoho rokov. Na tomto hladkom povrchu, tvrdom ako sklo, nevzniknú ani tie najmenšie mikroskopické ryhy a baktérie nemajú šancu sa tu usídliť. Sľub, ktorý Kaldewei spĺňa 30-ročnou zárukou na svoje kúpeľňové vane a sprchovacie vaničky. 

Perl-efekt ešte nenáročnějšia starostlivosť o kúpeľňové vane a sprchovacie vaničky, pretože voda jednoducho sperlí dole a berie so sebou všetku špinu a vápenaté častice. Dokonca i zaschnuté vodné škvrny a vápenaté zbytky je možné ľahko odstrániť. A pretože na to nie sú potrebné žiadne agresívne čistiace prostriedky, ale len mäkká vlhká handrička, je perl-efekt dobrý i pre životné prostredie. Perl-efekt je povrchová úprava, ktorá sa trvalo vpaluje do smaltovanej ocele Kaldewei 3,5 mm. Vyznačuje sa jedinečnou trvanlivosťou a dlhovekosťou. Aj pri 1-2 utieranie denne zostanú nelepivé vlastnosti nezmenené po dobu 30 rokov. Na to dávame záruku. S perl-efektom je možné dodať všetky vane a vaničky, u vírivých vaní je štandardnou výbavou. Perl-efekt s 30letou zárukou. 

Antislip a Celoplošný antislip.umožňuje bezpečný vstup do kúpeľňovej vane a sprchovacej vaničky. Protišmykový smaltovaný povrch Antislip je pevne spojený so smaltovanou oceľou Kaldewei 3,5 mm: je to štruktúrovaný povrch z natrvalo vpálenej kremičitopieskovej zmesi. (viď. Obrázky).

Možnosť doobjednať podporu (nožičky).

 

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×