1665,00 

DOPRAVA ZDARMA

Santech FITNES 200

SANTECHF200 ,

Elektronický hydromasážny systém 4x BODYJET na nohy, 4x MAXIJET po stranách, 6x BODYJET na chrbát, 12x AIR trysky na dne vane, elektronické ovládanie Standard. AKCIA dohrev vody a automatický preplach CLEAN zadarmo. Objednávať spolu s vybranou vaňou.

Termín dodania: obvykle 4 – 5 pracovných dní
Záruka

Elektronický hydromasážny systém Santech FITNES 200 kombinuje masážne procedúry BODY 200 a RELAXA 200 . Masážny systém zn. KOLLER Rakúsko pre vane Santech obsahuje:

 • klasická vodná masáž

 • relaxačná masáž

 • elektronické ovládanie Standard

 • masážne trysky: 4x BODYJET na nohy, 4x MAXIJET po stranách, 6x BODYJET na chrbát

 • relaxačné trysky: 12x AIR trysky na dne vane

 • masážny program MIN / MAX

 • valivý program vzduchového kúpeľa

 • systém ohrievanie vzduchu

 • automatické vysušovanie systému

 • samonosný pozinkovaný rám s odhlučnením

 • mechanická výpusť SILFRA vrátane sifónu

AKCIA: dohrev vody a automatický preplach CLEAN zadarmo.

Inovácia Santech Energy

Inovatívnych riešení nájdete v masážnych vaniach SANTECH ENERGY veľa. Funkcia automatického preplachu CLEAN Vám uľahčí údržbu vane alebo robustný samonosný rám zase zjednoduší montáž v kúpeľni. Môžete oceniť aj minimalistický dizajn trysiek v kovovom prevedení, ktoré majú niekoľko výhod: netlačí do žiadnych partií tela a neusadzuje sa na nich špina. Neskúsený používatelia sa nemusia ničoho obávať, inteligentná elektronika nespustí masážny program bez vody. Aby ste mali dokonalý pôžitok z vody, používame len osvedčené komponenty európskeho pôvodu.

Relaxujte v čistej vode

Automatický preplach Clean Vám uľahčí údržbu vane. Novo je model FITNES 200 vybavený inteligentnou riadiacou jednotkou, ktorá po kúpeli behom pár minút urobí „upratovanie“ masážneho systému a to s minimálnou spotrebou vody.

Funkcia automatického vysušovania

Model FITNES 200 je vybavený programom automatického vysušovania, ktorý predhriatym vzduchom dokonale vysuší vzduchovú kúpeľ a pripraví vaňu pre ďalšiu kúpeľ.

Minimalistický dizajn trysiek

Zjednodušujú údržbu – pod tryskou sa neusadzujú nečistoty sú ergonomicky zapustené do vane – netlačia Vás do chrbta („výška“ trysiek len 1mm).

Intenzívna masáž celého tela

Kovové masážne trysky vynikajú o 30% vyšším masážnym účinkom v porovnaní s klasickou plastovou tryskou. Špeciálne masážne trysky BODYJET a MAXIJET pracujú na princípe Venturiho trubice – umožňujú dokonalejšie zmiešanie vodného a vzduchového lúča, čím dosiahneme ešte účinnejšej masáže.

Funkcia ochrana pred spustením masáže bez vody

Inteligentná elektronika kontroluje minimálnu hladinu vody, je poistkou proti spusteniu masážneho programu bez vody a zároveň chráni vaňu pri výpadku prúdu alebo používaniu neskúsenou osobou.

Objednávať spolu s vybranou vaňou zn. Santech !

Opýtajte sa nás

Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×