L93120000

Kolo TRAFFIC hlboké splachovanie RIMFREE

188,83 214,83 

Závesný klozet s technológiou RIMFREE, hlboké splachovanie, vodorovný odpad s možnosťou objednať špeciálnu povrchovú úpravu reflex KOLO pre jednoduchšie čistenie. Prítok vody zozadu. Farba biela.

Termín dodania: obvykle od 7 dní do 2 týždňov
Farebné prevedenie

Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Povrchová úprava

,

Závesný klozet Kolo TRAFFIC s hlbokým splachovaním s technológiou RIMFREE a možnosťou objednať špeciálnu povrchovú úpravu reflex KOLO pre jednoduchšie čistenie. Farba biela.

RIMFREE je inovatívne riešenie uľahčujúce udržiavanie hygieny a čistoty. WC misy Rimfree sú bez splachovacieho kruhu a vďaku tomu nemajú miesto pre baktérie ani iné usadeniny. Riešenie Rimfree splňuje vysoké nároky na hygienu a je vhodné napríklad do nemocníc alebo iných zdravotníckych zariadení a verejných priestorov (školy apod.). To isté riešenie je samozrejme vhodné i do privátnych kúpeľní. Rimfree je teda určené pre všetkých, ktorí dbajú na perfektnú čistotu, hygienu a jednoduchú údržbu.

Reflex KOLO ušlachtilý povlak pre keramiku, ktorý zabraňuje vzniku usadenín a uľahčuje udržiavanie čistoty. Povrchová vrstva Reflex KOLO je veľmi hladká. Kvapky vody sa na povrchu poľahky spájajú do väčších kvapiek a stekajú nadol spolu so zvyšnými nečistotami. Výsledkom je, že sanitárna keramika a sklený povrch sprchovacích kútov ostávajú čisté a kúpeľňa vyzerá stále ako nová.

Bez sedátka – vhodné dokúpiť Kolo TRAFFIC.

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×