15V3010211

Ravak SUPERNOVA ASRV3

174,20 209,20 

Termín dodania: obvykle od 7 dní do 3 týždňov

Sprchovacie kúty SRV2 – S a ASRV3 sú určené predovšetkým na zabudovanie do rohu. Tieto výrobky sa skladajú z dvoch polovíc, ktoré sú balené samostatne, pričom každá z týchto polovíc má svoju cenu. To umožňuje skombinovať požadovaný štvorcový alebo obdĺžnikový rozmerový variant.
Jednu polovicu SRV2 – S treba vždy doplniť druhou polovicou SRV2 – S. Rovnako tiež jednu polovicu ASRV3 treba vždy doplniť druhou polovicou ASRV3. Vzájomná kombinácia SRV2 – S a ASRV3 nie je možná.
Skompletizované rohové kúty SRV2 – S a ASRV3 sa dajú doplniť pevnou stenou (PSS) a vytvoriť tak sprchovací kút tvaru „U“

Doporučené vaničky : ANGELA, PERSEUS, PERSEUS PRO, GIGANT PRO

Rozmery pôdorisu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 1 880 mm (dajú sa kombinovať len z rovnako vysokými pevnými stenami).

Výplne: polystyrén PEARL. bezpečnostné sklo TARNSPARENT, GRAPE a STRIP.

RAVAK AntiCalc®  je mononukleárna, chemicky viazaná vrstva, ktorá odpudzuje vodu a na povrchu skla má za úlohu plniť dve základné funkcie.

  • Na vodoodpudivom povrchu skla sa kvapky nemajú šancu udržať a stekajú dolu. Kde nie sú kvapky, nemá sa čo usadzovať.
  • Menšie kvapky, ktorým sa podarí na skle udržať, zanechajú síce za sebou po uschnutí sediment, ten sa však na povrch skla chemicky neviaže a preto sa dá navlhčenou handričkou ľahko utrieť.

Vodoodpudivá vrstva RAVAK AntiCalc® je maximálne odolná proti čistiacim prípravkom, ktoré sa bežne používajú na okná a sklenené výplne. Jeho trvanlivosť však tiež závisí od zloženia vody, s ktorou prichádza do styku. Všeobecne sa dá povedať, že životnosť neudržiavanej vodoodpudivej vrstvy RAVAK AntiCalc® je 3 mesiace až 2 roky.

Odporúčame – s prípravkom AntiCalc Conditioner poskytujeme záruku 10 rokov na plnú funkčnosť systému RAVAK AntiCalc®

AntiBlock mechanizmus Antiblock zabraňuje zadrhávaniu a kríženiu posuvných dielov a má tak zásadný vplyv na životnosť celého výrobku. Princíp fungovania antiblokačného mechanizmu spočíva v tom, že drážky, v ktorých sa pojazd posunuje, je ochránený prakticky nepoškoditelnou plastovou vložkou s vynikajúcimi klznými vlastnosťami.

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×