533,28 551,28 

DOPRAVA ZDARMA

Arttec SALOON + vanička z liateho mramoru STONE

Akciový set sprchový kút Arttec SALOON + vanička z liateho mramoru STONE

Termín dodania: 
  • obvykle 5 – 7 pracovných dní
ks
Otváranie

Hrúbka výplne

Výška

Záruka

Výplne (sklo)

Farba profilu

Vyhotovenie

Akciový set sprchový kút Arttec SALOON + vanička z liateho mramoru Arttec STONE

Vanička: Arttec STONE výška 3 cm.

Rozmery pôdorisu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 1 950 mm.

Výplne:  5 mm bezpečnostné sklo TRANSPARENT s Easy Clean.

Štvorcová sprchová zástena Arttec SALOON vyniká svojim 5 mm tvrdeným bezpečnostnym sklom s úpravou proti usadzovaniu vodného kameňa EASY CLEAN. Otváranie týchto dverí je pántové smerom dnu aj von.

Špeciálna povrchová úprava skla EASY CLEAN proti usadzovaniu vodného kameňa uľahčuje údržbu sprchovacieho kúta. Dvere sa otvárajú smerom do priestoru. Tvrdené bezpečnostné číre sklo tohto sprchového kúta je vsadené do elegantného lešteného ALU rámu.

Štvorcová vanička do sprchovacieho kúta Arttec STONE z umelého mramoru, ktorý je na rozdiel od prírodného kameňa upravený tak, aby bol ideálnym materiálom pre použitie do kúpeľní. Vanička má výborné tepelné-izolačné vlastnosti, udržuje teplotu okolia, preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk. Vďaka svojej dokonalej pevnosti a stabilite zaručuje nulový prehnutie. Vďaka hladkému povrchu vaničky bezproblémovo umiestnite a utesníte akúkoľvek zástenu. Špeciálny povrch navyše zaisťuje veľmi jednoduchú údržbu a odolnosť voči čistiacim prostriedkom. Vysoká estetická hodnota a výborné úžitkové vlastnosti sú hlavnými dôvodmi, prečo sú výrobky z liateho mramoru tak obľúbené a žiadané.

Opýtajte sa nás

Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×