DOPRAVA ZDARMA
970-1300000-00-02

Roth KINEDOOR LINE KID2 posuvné dvere

1245,62 1464,62 

Termín dodania: obvykle od 7 dní do 2 týždňov
Záruka

Výplne (sklo)

Farba profilu

Vyhotovenie

Otváranie

Hrúbka výplne

Výška

Roth Roltechnik KINEDOOR LINE KID2 posuvné dvere na inštaláciu do niky. S využitím masívnych kinetických pojazdov zabezpečujúcich tichý chod s minimálnym úsilím na otváranie, hrubých bezpečnostných skiel a bezkonkurenčnou ponukou možností inštalácie si vieme poradiť aj s tými nejrozsiahlejšími priestormi. Nech chcete vytvoriť naozaj komfortný sprchový priestor, alebo rozčleniť vašu kúpelňu, KINEDOOR LINE poskytuje riešenie aj pre tie nejsmelšie plány. Bezpečnostné sklá o hrúbke 8 mm sme navyše ošetrili povrchovou úpravou ROCHSHIELD. Univerzálne (obojstranné) prevedenie.

Odporúčané vaničky: MACAO, COLA, RECTAN, FLAT KVADRO, INTEGRO

Rozmery pôdorysu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 2 000 mm.

Výplne: bezpečnostné sklo TRANSPARENT, hrúbka 8 mm.

ROCHSHIELD táto unikátna povrchová vrstva pracuje na báze nanotechnológie predstavte si povrch skla ako magnet, ktorý vytvára vodné kvapky. Tie stekajú po skle a nabaľujú na seba všetky nečistoty vrátane vodného kameňa a mastnoty. Vďaka tomu vám potom čistenie sprchovacieho kúta zaberie len minimum času.

Profesionálne vrstva ROLSHIELD odolá UV žiarenia, je chemicky a mechanicky odolná a vydrží aj proti tepelnému rázu. Nechali sme ju preveriť certifikačnou spoločnosťou TÜV z Nemecka. Jej minimálna životnosť je 10 rokov.

TÜV certifikát

Pohyb mosadzných pochrómovaných kolies na kovovom profile, chrómové kolieska s nerezovími ložiskami na zasúvacích dverách, montovateľny z oboch strán na výšku.

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×