DOPRAVA ZDARMA
0010039196

Protherm RAY 9KE + VEQ 75 + Thermolink P

1628,10 

Zostava sa skladá z elektrického kotla Protherm RAY s maximálnym výkonom 9 kW so zásobníkom Protherm VEQ 75 a termostatom Thermolink P.

Termín dodania: 2 – 5 pracovných dní
Šírka

Výška

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Zásobník TV

Odvod spalín

Zostava sa skladá z elektrického kotla Protherm RAY s maximálnym výkonom 9 kW  so zásobníkom Protherm VEQ 75 a termostatom Protherm Thermolink P.  Voda v zásobníku je prednostne zohrievaná vykurovacou vodou s plným výkonom kotla, nezávisle od nastavenia výkonu do vykurovacieho systému.

Závesný elektrokotol Protherm RAY je spoľahlivé riešenie pre vaše elektrické vykurovanie v dome, či byte. V kombinácii s externým zásobníkom dokáže zabezpečiť aj prípravu teplej vody pre Vaše kompletné domáce pohodlie.

Zostava elektrokotla Protherm RAY na vykurovanie vášho domu a prípravu teplej vody v prídavnom zásobníku Protherm VEQ 75 s objemom 68 litrov je spoľahlivá voľba pre domácnosť s nižšími nárokmi na teplú vodu. Je vhodný k radiátorom aj podlahovému vykurovaniu. Ovládanie kotla a zásobníka je možné pomocou eBUS komunikačného regulátora Protherm Thermolink P, ktorý je súčasťou zostavy.

Opýtajte sa nás

Návrat hore

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×