220,00 

Vaillant sensoCOMFORT 720

0020260919 ,

Univerzálny multifunkčný digitálny regulátor pre jeden priamy vykurovací okruh, chladenie, vetranie a prípravu teplej vody Vaillant sensoCOMFORT 720.

Termín dodania: 
  • obvykle 2 – 5 pracovných dní
ks

 

 

Ekvitermický systémový regulátor Vaillant sensoCOMFORT 720 poskytuje úplnú kontrolu nad vašim vykurovacím systémom a je intuitívny a inteligentný. V kombinácii s našim internetovým modulom sensoNET a aplikáciou sensoAPP vám umožňuje ovládať vykurovanie – doma aj na cestách.

Prispôsobte si svoje pohodlie pomocou pár klikov

Vďaka novému displeju s vysokým rozlíšením sensoCOMFORT a 3,5 palcovou obrazovkou je obsluha vášho vykurovania pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým. Šesť dotykových tlačidiel, pohodlné posúvanie a funkcia podsvietenia zjednodušuje ovládanie aj v tmavých priestoroch. Rýchlu navigáciu a nastavenie umožňuje jasná štruktúra menu a prispôsobenie vykurovacieho systému pomocou funkcie asistent inštalácie. A ak vám nejaké informácie chýbajú, použite tlačidlo nápovede. S aplikáciou sensoAPP vo vašom smartfóne alebo tablete môžete riadiť vykurovanie odkiaľkoľvek pomocou wifi pripojenia: nastaviť presné teploty, definovať časové intervaly s presnosťou na minútu a používať ďalšie špeciálne funkcie, ako napríklad režim neprítomnosti.

Vylepšite vykurovací systém o obnoviteľné zdroje

Od solárnych systémov až po vetranie. So smart regulátorom sensoCOMFORT získate systémové ovládanie pripravené na budúcnosť. Regulátor je optimalizovaný na ovládanie všetkých komponentov vykurovacieho systému súčasne a môžete pohodlne nastavovať systém podľa vašich potrieb napr. teplú úžitkovú vodu. Regulátor sensoCOMFORT vám dáva možnosť zvládnuť niekoľko vykurovacích okruhov a teda zložitejších systémov kúrenia, ako napr. pri viacgeneračných rodinných domoch.

Zladený dizajn systému pre maximálne uľahčenie použitia

Naša nová generácia plynových kotlov a regulátorov (vrátane regulátora sensoCOMFORT) majú jednu spoločnú vec: zladenú štruktúru menu, a to vrátane aplikácie sensoAPP. Stačí sa teda zorientovať v jednej štruktúre menu, a ste oboznámení so všetkými, čo robí obsluhu vášho nového vykurovacieho systému určite jednoduchšou.

Navrhnuté pre váš moderný domov

Systémový regulátor by sa mal prirodzene hodiť do vášho interiéru. Moderný dizajn je pútavý a rozpoznateľný, pretože pripomína moderné inteligentné zariadenia. Takto sa dokonale integruje do moderných obytných priestorov. To isté platí pre našu aplikáciu sensoAPP. Nadväzuje na predchádzajúcu aplikáciu multiMATIC – ktorá získala cenu za dizajn Red Dot Design Award.

Parametre

 sensoCOMFORT
Trieda energetickej účinnostiII, VI, VIII
Prevedeniemontáž na stenu
eBUS rozhranieáno
Plynové kotlyáno
Tepelné čerpadlááno
Hybridné systémyáno
Počet kotlov v kaskáde2 – 7
Centrálne vetranieáno
Solárny ohreváno
Počet vykurovacích okruhov s použitím rozširovacích modulov9
Počet ovládaní na diaľku4
Ovládanie cez aplikáciu sensoAPPáno
Prispôsobenie vykurovacej krivkyáno
Funkcia vysúšanie podláháno
Snímač vlhkosti vzduchuáno
Funkcia inštalačný asistentáno
Funkcia asistenta časových programováno

 

 

Opýtajte sa nás

Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×