220,00 

Vaillant sensoCOMFORT 720

0020260919 ,

Univerzálny multifunkčný digitálny regulátor pre jeden priamy vykurovací okruh, chladenie, vetranie a prípravu teplej vody Vaillant sensoCOMFORT 720.

ks

 

 

Ekvitermický systémový regulátor Vaillant sensoCOMFORT 720 poskytuje úplnú kontrolu nad vašim vykurovacím systémom a je intuitívny a inteligentný. V kombinácii s našim internetovým modulom sensoNET a aplikáciou sensoAPP vám umožňuje ovládať vykurovanie – doma aj na cestách.

Prispôsobte si svoje pohodlie pomocou pár klikov

Vďaka novému displeju s vysokým rozlíšením sensoCOMFORT a 3,5 palcovou obrazovkou je obsluha vášho vykurovania pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým. Šesť dotykových tlačidiel, pohodlné posúvanie a funkcia podsvietenia zjednodušuje ovládanie aj v tmavých priestoroch. Rýchlu navigáciu a nastavenie umožňuje jasná štruktúra menu a prispôsobenie vykurovacieho systému pomocou funkcie asistent inštalácie. A ak vám nejaké informácie chýbajú, použite tlačidlo nápovede. S aplikáciou sensoAPP vo vašom smartfóne alebo tablete môžete riadiť vykurovanie odkiaľkoľvek pomocou wifi pripojenia: nastaviť presné teploty, definovať časové intervaly s presnosťou na minútu a používať ďalšie špeciálne funkcie, ako napríklad režim neprítomnosti.

Vylepšite vykurovací systém o obnoviteľné zdroje

Od solárnych systémov až po vetranie. So smart regulátorom sensoCOMFORT získate systémové ovládanie pripravené na budúcnosť. Regulátor je optimalizovaný na ovládanie všetkých komponentov vykurovacieho systému súčasne a môžete pohodlne nastavovať systém podľa vašich potrieb napr. teplú úžitkovú vodu. Regulátor sensoCOMFORT vám dáva možnosť zvládnuť niekoľko vykurovacích okruhov a teda zložitejších systémov kúrenia, ako napr. pri viacgeneračných rodinných domoch.

Zladený dizajn systému pre maximálne uľahčenie použitia

Naša nová generácia plynových kotlov a regulátorov (vrátane regulátora sensoCOMFORT) majú jednu spoločnú vec: zladenú štruktúru menu, a to vrátane aplikácie sensoAPP. Stačí sa teda zorientovať v jednej štruktúre menu, a ste oboznámení so všetkými, čo robí obsluhu vášho nového vykurovacieho systému určite jednoduchšou.

Navrhnuté pre váš moderný domov

Systémový regulátor by sa mal prirodzene hodiť do vášho interiéru. Moderný dizajn je pútavý a rozpoznateľný, pretože pripomína moderné inteligentné zariadenia. Takto sa dokonale integruje do moderných obytných priestorov. To isté platí pre našu aplikáciu sensoAPP. Nadväzuje na predchádzajúcu aplikáciu multiMATIC – ktorá získala cenu za dizajn Red Dot Design Award.

Parametre

  sensoCOMFORT
Trieda energetickej účinnosti II, VI, VIII
Prevedenie montáž na stenu
eBUS rozhranie áno
Plynové kotly áno
Tepelné čerpadlá áno
Hybridné systémy áno
Počet kotlov v kaskáde 2 – 7
Centrálne vetranie áno
Solárny ohrev áno
Počet vykurovacích okruhov s použitím rozširovacích modulov 9
Počet ovládaní na diaľku 4
Ovládanie cez aplikáciu sensoAPP áno
Prispôsobenie vykurovacej krivky áno
Funkcia vysúšanie podláh áno
Snímač vlhkosti vzduchu áno
Funkcia inštalačný asistent áno
Funkcia asistenta časových programov áno

 

 

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
896,64 €
DOPRAVA ZDARMA
1 492,00 €
DOPRAVA ZDARMA
1 383,94 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×