307,73 345,73 

DOPRAVA ZDARMA

Jika MIO

Termín dodania: 
  • obvykle od 7 dní do 2 týždňov
ks
Rádius

Otváranie

Hrúbka výplne

Výška

Záruka

Výplne (sklo)

Farba profilu

Vyhotovenie

Sprchový kút Jika MIO s posuvnými dverami, strieborný lesklý profil, 6 mm transparentné sklo s úpravou JIKA perla GLASS, držadlá chróm.

Doporučené vaničky : Ravenna, Olymp a Sofia

Rozmery pôdorisu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 1 850 mm

Výplne: bezpečnostné sklo TARNSPARENT.

JIKA perla GLASS  je vrstva, ktorá odpudzuje vodu. Uľahčuje tak údržbu, predlžuje životnosť a povrch skla žiari trvalou čistotou.

Keramika zostáva hladká a dokonale čistá a sklo číre, iskrivé a nepodlieha korózii. Inšpiráciu pre oba typy povrchovej úpravy, ktoré sú založené na odpudzovaní vody, našli ich tvorcovia v najkrajšej z kvetín, v ruži. Rovnako ako z okvetných plátkov tejto kvetiny, tak aj z povrchu špeciálne upravenej keramiky či skla voda okamžite steká zbalená do guľôčok a retiazok vodných perál. A po nečistote a vodnom kameni, ktoré sa nabaľujú spolu s vodou, nezostane ani stopa. Povrch potom stačí vyleštiť dosucha iba handričkou.

Pre významné predĺženie životnosti povrchu JIKA perla GLASS je vhodné využiť špeciálne vyvinuté prípravky pre sprchové kúty. Clean All odporúčame používať pri pravidelnej údržbe povrchov najmenej raz mesačne. Ľahko odstraňuje vodný kameň, mydlo a ďalšie usadeniny. Conditioner čistí, dezinfikuje, čiastočne obnovuje odpudivý efekt proti vode a predlžuje tak funkčnosť povrchu JIKA perla GLASS. Sklo pri takej starostlivosti zostáva priezračne čisté a trblietavé po dlhý čas.

Opýtajte sa nás

Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×