510,00 527,00 

DOPRAVA ZDARMA

Arttec SMART 90 x 90 cm + vanička z liateho mramoru DIVINE

Akciový set sprchový kút Arttec SMART 90 x 90 cm + vanička z liateho mramoru Arttec DIVINE

Termín dodania: obvykle 5 – 7 pracovných dní
Zrušiť výber
Záruka

Farba profilu

Vyhotovenie

Rádius

Otváranie

Hrúbka výplne

Výška

Výplne (sklo)

,

Akciový set sprchový kút Arttec SMART 90 x 90 cm + vanička z liateho mramoru Arttec DIVINE. 

Vanička: Arttec DIVINE 90 x 90 výška 3 cm.

Rozmery pôdorisu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 1 950 mm (bez vaničky).

Výplne:  5 mm bezpečnostné sklo TRANSPARENT, CHINCHILA s Easy Clean.

– rádius R 550 mm.

Štvrťkruhová sprchová zástena Arttec SMART patrí do série Exclusive. Vyniká hlavne tvrdeným sklom so špeciálnou povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, a tak výrazne uľahčuje údržbu. Sklo tejto sprchovej zásteny je vložené do lešteného chrómového rámu. Sprchová zástena Arttec SMART je vybavená tiež pántami so zvihujúcim mechanizmom pre ľahšie otváranie dverí.

Z čoho je vyrobený rám dverí, a ako je chránený proti korózii? Rám je vyrobený z hliníka označenie 6463 – zliatina AlMgSi s výbornou tvárnosťou, leštiteľnosťou a odolnosťou proti korózii. Priemerná hrúbka vrstvy oxidu hliníka je 2 – 5 mikrometrov. Po 96 hodinovom teste pôsobením neutrálneho soľného roztoku nevykazuje materiál rámu žiadne známky korózie. Rovnako ako madlá, aj pochrómovaný rám pri stene dverí nebol nijako poškodený testom sa soľným roztokom.

Ako sú spracované dvere srpchového kúta? Gumové tesnenie častí spodnej časti dverí je vysoko odolné voči chladu aj teplu. Pri testoch extrémnych teplôt (-20 ° C a 80 ° C) sa toto tesnenie nijako nepoškodilo. U magnetických pásov dverí prebehol rovnaký test voči teplotám ako u gumového tesnenia. Aj tieto zostali absolútne bez poškodenia. Skrutky nemeckého štandardu DIN 7951 a DIN 7982, 304 # z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Tiež prešla testom sa soľným roztokom bez korózie. Závesné pánty dverí sú chránené proti korózii a oderom. Aj pri 20 000 cykloch otvárania a zatvárania fungujú dvere úplne bez problému.

Je kút vybavený bezpečnostným sklom? 5mm tvrdené bezpečnostné sklo podľa štandardu EN 12150-1 pre sodnovápenatokremičité sklo je až päťkrát odolnejšia voči bočnému nárazu, odolá teplotám rozdielom v ploche až 250 ° C a pri rozbití sa roztriešti na veľmi malé neostré úlomky. Sklo je tiež opatrené technológiou Easy Clean zľahčujúcou údržbu. Bez problémov tak prešlo aj testom na čistenie – po 25 000 cykloch bez opotrebenia. Je antibakteriálne a neobsahuje škodlivé chemikálie.

Štvrťkruhová vanička do sprchovacieho kúta Arttec DIVINE z umelého mramoru, ktorý je na rozdiel od prírodného kameňa upravený tak, aby bol ideálnym materiálom pre použitie do kúpeľní. Vanička má výborné tepelné-izolačné vlastnosti, udržuje teplotu okolia, preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk. Vďaka svojej dokonalej pevnosti a stabilite zaručuje nulový prehnutie. Vďaka hladkému povrchu vaničky bezproblémovo umiestnite a utesníte akúkoľvek zástenu. Špeciálny povrch navyše zaisťuje veľmi jednoduchú údržbu a odolnosť voči čistiacim prostriedkom. Vysoká estetická hodnota a výborné úžitkové vlastnosti sú hlavnými dôvodmi, prečo sú výrobky z liateho mramoru tak obľúbené a žiadané.

Opýtajte sa nás

Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×