166,50 203,50 

Ravak SUPERNOVA SDZ2 - 70 cm skladacie dvere

Termín dodania: obvykle od 7 dní do 3 týždňov
Zrušiť výber

Ravak SUPERNOVA SDZ 2 sa skladajú z dvoch rovnakých dielov spojených sklápacím kĺbom. Toto konštrukčné riešenie umožňuje maximálnu možnú šírku vstupu a používa sa preto pre vôbec najmenšie sprchovacie kúty so šírkou niky 67–71 cm.

Rozmery pôdorisu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 1 850 mm (dajú sa kombinovať len z rovnako vysokými pevnými stenami).

Výplne: polystyrén PEARL. bezpečnostné sklo TARNSPARENT, GRAPE hrúbka 3 mm.

RAVAK AntiCalc®  je mononukleárna, chemicky viazaná vrstva, ktorá odpudzuje vodu a na povrchu skla má za úlohu plniť dve základné funkcie.

  • Na vodoodpudivom povrchu skla sa kvapky nemajú šancu udržať a stekajú dolu. Kde nie sú kvapky, nemá sa čo usadzovať.
  • Menšie kvapky, ktorým sa podarí na skle udržať, zanechajú síce za sebou po uschnutí sediment, ten sa však na povrch skla chemicky neviaže a preto sa dá navlhčenou handričkou ľahko utrieť.

Vodoodpudivá vrstva RAVAK AntiCalc® je maximálne odolná proti čistiacim prípravkom, ktoré sa bežne používajú na okná a sklenené výplne. Jeho trvanlivosť však tiež závisí od zloženia vody, s ktorou prichádza do styku. Všeobecne sa dá povedať, že životnosť neudržiavanej vodoodpudivej vrstvy RAVAK AntiCalc® je 3 mesiace až 2 roky.

Odporúčame – s prípravkom AntiCalc Conditioner poskytujeme záruku 10 rokov na plnú funkčnosť systému RAVAK AntiCalc®

Opýtajte sa nás

Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×