375,41 

DOPRAVA ZDARMA

ATTACK OVENTROP DN32

Zmiešavací okruh pre kotly ATTACK DP, DPX 40 – 95kW – Oventrop

ks

Zmiešavací okruh pre kotly ATTACK DP, DPX 40 – 95kW – Oventrop. Pri nízkej teplote vratnej vody (pod 50°C) vstupujúcej do kotla, dochádza na vnútorných oceľových stenách kotla k tvorbe škodlivých kyselín, kondenzátu a dechtu, ktorých pôsobením dochádza k poškodzovaniu oceľových stien kotla. Vhodným riešením ochrany pred týmto nepriaznivým javom a zároveň spôsobom zvýšenia životnosti kotla je použitie zmiešavacieho zariadenia – Regumat ATTACK-OVENTROP. Inštaláciou zmiešavacieho zariadenia sa vytvorí kotlový a vykurovací okruh. Zmiešavacie zariadenie ATTACK-OVENTROP pri nastavení termostatickej hlavice na 5 – 6 stupni udržuje teplotu vratnej vykurovacej vody vstupujúcej do kotla nad 65°C a tým predchádza možnosti poškodzovaniu oceľových stien kotla. Zmiešavacie zariadenie ATTACK-OVENTROP zaručuje výrazne dlhšiu životnosť kotla.

Regumat ATTACK-OVENTROP sa skladá z trojcestného zmiešavacieho ventilu, termostatickej hlavice s kapilárou, bypassu,
ventilu pre samotiažnu cirkuláciu (alt.prirodzenú cirkuláciu), trojstupňového obehového čerpadla, uzatváracích ventilov,
teplomerov a tepelnej izolácie. Výhoda tohto riešenia spočíva v kompaktnosti, jednoduchosti obsluhy a zaručenej ochrany oceľového výmenníka kotla.

  • predchádzanie poškodenia kotla
  • zvyšovanie životnosti kotla

 

Svetlosť DN32 
Max. Druck 10 bar
Max. teplota 120 °C
Hodnota Kvs 5,3 
Stavebná výška izolácie 472 mm
Šírka izolácie 250 mm
Osová vzdialenosť 125 mm

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
2 749,72 €
DOPRAVA ZDARMA
545,19 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×