528,34 

DOPRAVA ZDARMA

Arttec REGUMAX

Ekvitermický regulátor ATTACK Regumax. Ovládanie nízkoteplotných ako aj v teplovodných systémov a regulácia teplej úžitkovej vody. Jednoduché pripojenie aj dvoch druhov izbových jednotiek.

ks
Ekvitermický regulátor ATTACK Regumax. Ak pre váš vykurovací systém potrebujete vhodný a spoľahlivý regulátor so širokými možnosťami použitia, jasnou voľbou je ekvitermický regulátor ATTACK Regumax. S týmto zariadením môžete ovládať nízkoteplotný ako aj v teplovodný systém a aj reguláciu teplej úžitkovej vody. Okrem toho k nemu jednoducho pripojíte aj dva druhy izbových jednotiek.

Široké možnosti použitia

Malý a jednoduchý regulátor Regumax dokáže s prehľadom ovládať veľké veci a zvládne:

  • primárny kotlový okruh drevosplyňujúceho kotla
  • nabíjanie a vybíjanie akumulačných nádrží
  • solárny systém na ohrev TÚV alebo dohrev UK
  • viac vykurovacích okruhov s rozdielnymi teplotnými úrovňami
  • alternatívny tepelný zdroj, ohrev TÚV
  • voľné programovateľné vstupy

Veľký výber režimov

Regumax ponúka aj veľa prednastavených režimov, ktoré istotne pokryjú všetky vaše potreby: kúrenie s časovým programom a bez časového programu, útlmový režim, letná prevádzka, manuálny režim, režim automatického ovládania, ohrev TÚV s týždenným časovým programom, 15 prázdninových periód.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie ekvitermického regulátora sme sa snažili čo najviac zjednodušiť, aby ste nič nemuseli zložito nastavovať a preto je veľmi intuitívne s veľkým displejom, ktorý zobrazuje všetko potrebné. Pre regulátor nie je problém ani to, ak potrebujete prepojiť viacero regulátorov tak, aby spolu komunikovali. Jednoducho sa zapoja do malej siete a môžu spolu začať pracovať. Navyše môžete ovládať režimy regulátora použitím externého modemu.

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
2 245,63 €
DOPRAVA ZDARMA
904,80 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×