1992,40 

DOPRAVA ZDARMA

Protherm TIGER Condens 20/26 KKZ42 + MiGo

Kondenzačný kotol Protherm TIGER Condens 20/26 KKZ42 so zabudovaným zásobníkom na teplú vodu a Protherm MiGo Smart regulátor. Odvod spalín Turbo. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 2,5 – 20,0 kW.

ks
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Zásobník TV

Odvod spalín

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Protherm Tiger Condens a Protherm MiGo Smart regulátor sú závesné kondenzačné plynové kotly, s jedným zabudovaným nerezovým zásobníkom teplej vody 2 x 21 l. Vďaka najnovšej verzii Isodyn3, inteligentnej technológii nového kotla Protherm Tiger Condens, sa kotol dokáže učiť podľa zvykov vašej domácnosti a rozpozná, kedy a v akom množstve teplú vodu najviac potrebujete. Ukladá si do pamäte časové údaje o spotrebe teplej vody a na základe tejto skúsenosti vodu ohrieva. V prípade veľmi nízkej potreby teplej vody sa kotol automaticky prepne do úsporného režimu alebo sa úplne vypne. Teplotu alebo ekonomický režim je samozrejme možné nastaviť na ovládacom paneli. Funkcia Isodyn3 tak vždy prispieva k zníženiu spotreby plynu.

S regulátorom Protherm MiGo môžete ľahko ovládať svoje vykurovanie a ohrev vody odkiaľkoľvek pomocou aplikácie vo vašom smartfóne alebo tablete. Čo získate? Väčšie pohodlie, nižšie výdavky za energiu a možnosť nastavenia požadovanej teploty v miestnosti na diaľku.

Protherm Tiger Condens vďaka funkcii inteligentného ohrevu zásobníka je teplá voda dostupná vždy, keď ju najviac potrebujete. V čase, kedy nie je teplá voda vyžadovaná, zásobníky nahrievané nie sú. Krátko pred tým, než stúpne spotreba teplej vody, ako napríklad ráno alebo večer, nový kondenzačný kotol Tiger Condens zohreje zásobníky teplej vody s použitím iba nevyhnutne potrebnej energie.

Vďaka novým funkciám sa kotol Protherm Tiger Condens iba zriedkavo spustí pri malých odberoch, dokáže až niekoľkonásobne obmedziť spúšťanie kotla, čim sa znižuje opotrebenie kotla a predlžuje jeho životnosť.

Ovládanie je tak jednoduché a intuitívne ako ovládanie vášho smartfónu. Ovládací panel vám ukáže, aká je vaša spotreba, akú teplotu má voda alebo kedy je nutná servisná prehliadka. Ekvitermický regulátor Mipro Sense má rovnaký ovládací panel, takže budete mať všetky informácie a funkcie ľahko k dispozícii.

Nový závesný kondenzačný kotol Protherm Tiger Condens značky Protherm sa dokáže automaticky prispôsobiť zmene kvality dodávaného plynu. Inovatívna technológia FlameFit nastaví spaľovanie zloženiu plynu a tým umožňuje vždy efektívnu prevádzku bez nutnosti manuálnej zmeny nastavení. To znamená, že plyn je optimálne spaľovaný a množstvo spalín je významne redukované.

Tiger Condens – výhody:

  • Spoľahnite sa na maximálny komfort prípravy teplej vody
  • Šetrite svoje náklady vďaka technológii inteligentného ohrevu zásobníka
  • Vyskúšajte nové ľahké a intuitívne ovládanie
  • Energetická trieda účinnosti A (spolu s regulátorom MiPro Sense dosahuje triedu účinnosti A+)
  • Automatické nastavenie spaľovania: žiadne obavy z kolísania kvality plynu

Špecifikácia:

  • Tiger Condens 20/26 KKZ42: model so zabudovaným 421 l zásobníkom; rozsah výkonu pre vykurovanie: 2,8 – 21,9 kW (pri tepl. spáde 50/30°C); rozsah výkonu pre ohrev TV: 2,7 – 26 kW, menovitý prietok teplej vody pri ∆t 30°C: 18,5 l / min.
  • Tiger Condens pracuje na zemný plyn alebo po zmene nastavenia na propán.

Aplikáciu MiGo si môžete stiahnuť zadarmo

Stiahnite si vášho osobného asistenta pre ovládanie kúrenia do vášho smartfónu alebo tabletu.

Inteligentné vykurovanie a regulácia teplej vody

Prečo plytvať energiou, keď môžete naprogramovať MiGo na svoju obľúbenú teplotu? Vykurovať a ohrievať vodu môžete naozaj len vtedy, keď to budete potrebovať, v závislosti na svojom životnom štýle. Pretože nemá zmysel, aby váš kotol bol trvale v prevádzke.

Ušetrite viac s naším špeciálne navrhnutým regulátorom

Ušetríte viac energie a peňazí, než s akýmkoľvek iným regulátorom s Wi-Fi pripojením, pretože MiGo bol navrhnutý tak, aby pracoval výhradne s našimi plynovými kotlami.

Ušetrite ešte viac prostredníctvom inteligentného sledovania počasia

Ak sa zmení vonkajšia teplota, regulátor MiGo okamžite kompenzuje rozdiel medzi vonkajšou a vnútornou teplotou na základe online údajov o počasí z internetu. Týmto spôsobom sa spotrebuje menej energie na vykurovanie pri ochladení a tiež sa zbytočne neprekuruje ak sa zvýši vonkajšia teplota.

Spoľahlivý MiGo – vychutnajte si ho bez obáv

Regulátor MiGo má integrovaný indikátor aktuálneho prevádzkového stavu, ktorý vás upozorní aj na dôležité udalosti. Ak sa objavia neštandardné stavy kotla alebo sa stratí spojenie do internetu, okamžite sa v aplikácii zobrazí zodpovedajúca informácia.

Zvýšte váš tepelný komfort

MiGo je ideálny pre riadenie našich najnovších ale aj existujúcich kotlov. Jeho inštalácia tiež nezaberie veľa času. Kontaktujte nás a my Vám radi odporučíme jedného z našich certifikovaných montážnych a servisných firiem.

Spoľahlivosť, dôvera a skúsenosť.

Naše riešenia sú výsledkom viac než 25 rokov skúseností v oblasti tepelnej techniky. A MiGo je začiatok ďalšej vzrušujúcej cesty. Nenechajte si ju ujsť.

Ste pripravení na MiGo? Tohto osobného asistenta pre vaše vykurovanie budete milovať!

Základné parametre

Prístup zo smartfónu Kedykoľvek a kdekoľvek
Nastavenie teploty Áno
Vykurovací program Áno
Nastavenie teploty vody Áno
Zvyšovanie/znižovanie teploty vody Áno
Neprítomnosť Áno
Modulácia kotla Exkluzívne navrhnutý systém
Sledovanie spotreby energie Plyn a elektrina
Informácia o neštandartných prevádzkových stavoch Porucha kotla, strata spojenia do internetu
Pripojenia Wifi/ Rádiové/ Bluetooth
Inštalácia Na stenu / na stôl

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
1 635,60 €
DOPRAVA ZDARMA
3 319,28 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×