1322,40 

DOPRAVA ZDARMA

Protherm GEPARD Condens 12 MKO + B60Z + Thermolink P

Zostava kondenzačného kotla Protherm GEPARD Condens 12 MKO so zásobníkom Protherm B 60 Z a termostatom Thermolink P. Trieda ErP ready. Modulačný rozsah výkonu kotla 4,3-12,7 kW.

ks
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Zásobník TV

Odvod spalín

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Zostava Protherm Gepard Condens MKO je zložená zo závesného kondenzačného kotla Protherm Gepard Condens MKO, externého 58 l závesného zásobníka Protherm B 60 Z a termostatu Thermolink P.

Energetická trieda pre vykurovanie A. Energetická trieda pre prípravu teplej vody C.

Zostava zložená z plynového kondenzačného kotla Gepard Condens 12 MKO (len na vykurovanie s maximálnym výkonom 12,7 kW), externého zásobníka teplej vody B60Z s objemom 58 L a krytu prepojenia a termostatu Thermolink P. Voda v zásobníku je prednostne nahrievaná vykurovacou vodou so zvýšeným výkonom kotla až na 15kW. Kotol riadi celú zostavu a všetko sa nastavujena ovládacom paneli kotla. Zásobník je v tomto prevedení zavesený vedľa kotla.

Použitie:

Gepard Condens je ideálny pre domy alebo byty s jednou kúpeľňou. Je vybavený najmodernejším výmenníkom tepla z hliníkovej zliatiny novej konštrukcie, zaručujúci vysokú spoľahlivosť a životnosť s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Je vhodný na výmenu starších závesných nekondenzačných kotlov pri minimálnych nákladoch na prispôsobenie do existujúceho vykurovacieho systému. Kotol môže nielen vykurovať ale aj pripraviť teplú vodu v prídavnom zásobníku a uspokojiť tak potreby i veľkej rodiny. Malé rozmery, nízka hmotnosť a neveľký priestor potrebný pre údržbu ponúka väčšiu flexibilitu pri voľbe umiestnenia. Kotly Gepard Condens MKO ponúkajú:

  • Zostava závesného kondenzačného kotla so závesným zásobníkom teplej vody so špirálovým rúrkovým výmenníkom
  • Vysoká spoľahlivosť a výkonnosť kotla vďaka použitiu vysoko kvalitných komponentov
  • Veľký rozsah modulácie výkonu kotlov
  • Vysoká účinnosť
  • Komfortná príprava teplej vody
  • Ľahká obsluha – vďaka intuitívnemu konceptu ovládacieho panelu

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
1 368,67 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×