1636,08 

DOPRAVA ZDARMA

Junkers CerapurSmart ZSB 22-3 CE + W 65 OB C + Junkers CW 100 (PREMIUM PLUS 22 W 65)

Zostava kondenzačného kotla Junkers CerapurSmart ZSB 22-3 CE so zásobníkom Junkers (Bosch) Storacell W 65 OB C (63 litrov) a termostatom Junkers CW 100. Odvod spalín Turbo. Modulačný rozsah výkonu kotla 8-21,6 kW.

ks
Šírka

Výška

Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Zásobník TV

Odvod spalín

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Aj na tento kotol môžete získať predĺženú záruku 5 rokov.

Zostava kondenzačného kotla Junkers CerapurSmart ZSB 22-3 CE so zásobníkom Junkers (Bosch) Storacell W 65 OB C a termostatom Junkers CW 100. Kondenzačný kotol Junkers Cerapursmart Vám ponúka celý rad predností. Dá sa jednoducho obsluhovať, inštalovať a kombinovať so solárnymi zariadeniami Junkers. Tieto vlastnosti spolu s ostatnými zabezpečujú vysoký komfort vykurovania a prípravy teplej vody pri jeho použití. Jedným slovom skvelé základné prevedenie kondenzačného kotla. Trieda ErP pre vykurovanie – A, pre zásobník – B.

 

Moderná kondenzačná technika

CerapurSmart ponúka všetko čo je možné očakávať od moderného kondenzačného kotla – úspornú prevádzku, vysoký komfort vykurovania a prípravy teplej vody, jednoduchú obsluhu a údržbu. V prípade, že sa rozhodnete inštalovať i solárny systém, jeho pripojenie nie je žiadny problém.

 

Riešenie pre každú domácnosť

Kotol je vhodný pre inštaláciu do nových vykurovacích systémov v rodinných domoch a bytoch . V prípade modernizácie existujúceho vykurovacie systému nie je jeho použitie taktiež žiadny problém. Veľmi ľahko nahradí starší závesný kotol. Prípravu teplej vody zabezpečuje buď v externem zásobníku (prevedenie ZSB) alebo prietokom (prevedenie ZWB). V závislosti od potrieb konkrétneho objektu máte možnosť voľby z výkonových verzií 14, 22 a 24 kW. Ďalej je výhodné kotol kombinovať s ekvitermickým regulátorom Junkers, ktorý umožní komfortné ovládanie vykurovacieho systému. Tepelný výmenník z vysoko odolnej a trvácnej hliníkovo-kremíkovej zliatiny s veľkou teplovýmennou plochou zabezpečuje vysokú účinnosť. Jeho údržba a čistenie sú veľmi jednoduché čo je ďašou prednosťou tohto kotla.

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

78,65 €
147,00 €
DOPRAVA ZDARMA
1 178,60 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×