1034,28 

DOPRAVA ZDARMA

Junkers CerapurSmart ZSB 14-3 CE + Junkers CW 100

Kondenzačný kotol Junkers CerapurSmart ZSB 14-3 CE s termostatom Junkers CW 100 a s možnosťou pripojenia externého zásobníka na teplú vodu. Odvod spalín Turbo. Modulačný rozsah výkonu kotla 3,7-14,1 kW.

ks
Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Odvod spalín

Šírka

Výška

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Aj na tento kotol môžete získať predĺženú záruku 5 rokov.

Kondenzačný kotol Junkers CerapurSmart ZSB 14-3 CE s termostatom Junkers CW 100 a s možnosťou pripojenia externého zásobníka na teplú vodu. Kondenzačný kotol Junkers Cerapursmart Vám ponúka celý rad predností. Dá sa jednoducho obsluhovať, inštalovať a kombinovať so solárnymi zariadeniami Junkers. Tieto vlastnosti spolu s ostatnými zabezpečujú vysoký komfort vykurovania a prípravy teplej vody pri jeho použití. Jedným slovom skvelé základné prevedenie kondenzačného kotla.  Trieda ErP pre vykurovanie – A.

 

Moderná kondenzačná technika

CerapurSmart ponúka všetko čo je možné očakávať od moderného kondenzačného kotla – úspornú prevádzku, vysoký komfort vykurovania a prípravy teplej vody, jednoduchú obsluhu a údržbu. V prípade, že sa rozhodnete inštalovať i solárny systém, jeho pripojenie nie je žiadny problém.

 

Riešenie pre každú domácnosť

Kotol je vhodný pre inštaláciu do nových vykurovacích systémov v rodinných domoch a bytoch . V prípade modernizácie existujúceho vykurovacie systému nie je jeho použitie taktiež žiadny problém. Veľmi ľahko nahradí starší závesný kotol.
Prípravu teplej vody zabezpečuje buď v externem zásobníku (prevedenie ZSB) alebo prietokom (prevedenie ZWB).
V závislosti od potrieb konkrétneho objektu máte možnosť voľby z výkonových verzií 14, 22 a 24 kW. Ďalej je výhodné kotol kombinovať s ekvitermickým regulátorom Junkers, ktorý umožní komfortné ovládanie vykurovacieho systému.
Tepelný výmenník z vysoko odolnej a trvácnej hliníkovo-kremíkovej zliatiny s veľkou teplovýmennou plochou zabezpečuje vysokú účinnosť. Jeho údržba a čistenie sú veľmi jednoduché čo je ďašou prednosťou tohto kotla.

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

DOPRAVA ZDARMA
1 365,90 €
DOPRAVA ZDARMA
1 603,03 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×