1668,48 

DOPRAVA ZDARMA

Junkers CerapurComfort ZBR 42-3 A

Kondenzačný kotol Junkers CerapurComfort ZBR 42-3 A s možnosťou pripojenia externého zásobníka na teplú vodu. Odvod spalín Turbo. Modulačný rozsah výkonu kotla 10,1-40,4 kW.

ks
Záruka

Hĺbka

Výkon min.

Výkon max.

Odvod spalín

Šírka

Výška

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Aj na tento kotol môžete získať predĺženú záruku 5 rokov.

Plynový kondenzačný kotol Junkers CerapurComfort ako už vyplýva z jeho názvu poskytuje najvyšší komfort vykurovania a prípravy teplej vody, pohodlný multifunkčný displej a takmer bezhlučnú prevádzku. Kotol najvyššej kategórie s maximálne úspornou prevádzkou spotreby plynu a elektrickej energie.

 

  • elektronika Bosch Heatronic III s novou riadiacou jednotkou zabezpečujúcou užívateľovi jednoduchú obsluhu kotla a odborníkovi prehľadný priebeh servisných prác
  • nový regulátor kompatibilný so solárnym systémom s jasnými textami pre ovládanie a diagnostiku porúch
  • elektronicky riadené čerpadlo – možnosť voľby proporcionálnej (zmenou prietoku sa adekvátne zmení výtlak čerpadla), konštantnej (konštantný výtlak pri zmene prietoku) alebo pevne stanovenej tlakovej charakteristiky čerpadla (možnosť voľby zo siedmich charakteristík), najnižšia spotreba elektrickej energie prispôsobením sa čerpadla aktuálnej potrebe
  • extrémne tichá prevádzka vďaka špeciálnej izolácii
  • príprava vody v externom nepriamoohrievanom zásobníku
  • jednoduchá montáž a obsluha

Opýtajte sa nás

Súvisiace produkty

66,74 €
147,00 €
Scroll to Top

Ďakujeme za Vašu správu.
Budeme Vás kontaktovať v najkratšom možnom čase.

×